Neden Üye Olmalıyım


NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

TBM Şikayet Portal’ı bugüne kadar verilmemiş birçok hizmeti ve yenilikleri içermektedir. Portal’a üye olan tüketicimiz, başvurusunu kolayca yaparak, sorununun hızlı, etkili olarak muhatabına iletildiğini, çözüm sürecinde haklarının neler olduğunu öğrenerek firmanın çözümünün doğru ve yeterli olup olmadığını anlayabilecek, gerekli görürse hukuki süreci başlatabilecektir.

TBM Şikayet Portal’ının Size Sunduğu Ayrıcalıklar

1. Kolay ve Hızlı Başvuru

 TBM Şikayet Portal’ın hemen başvur bölümünden firmalarla ilgili şikayet ve sorunlarının hızlı, basit ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Son derece basit ve sade bir içerikle başvurunuzu firmanıza iletebileceksiniz.

2. Etkili ve Hızlı Çözüm Süreci

Hemen Başvur bölümünden başvurusunu yapan tüketicimizin şikayeti mail ve sosyal ağlar aracılığı ile iletilecektir.

Tüketici/üyenin başvurusuna karşı firmanın soruna karşı çözüm önerisi sunduğunda değerlendirebileceksiniz.

3. Uzman Görüşü Alabileceksiniz

Firma çözüm önerisi sunmazsa yada sunduğu çözüm önerisini yeterli görmez yada beğenmez iseniz konunun uzmanından görüş alarak haklarınızın ne olduğunu konusunda daha çok fikir sahibi olabileceksiniz.

4. Destek Alabileceksiniz

Hak arama sürecine girmek istemeniz halinde bilgi, belge vs destek alarak sürecinizin sağlıklı yürümesi, hak arama süreci içinde karşılaştığınız sorularınıza destek alabileceksiniz. Birlikte güçlüyüz, birlikte çözeriz.

5. Tüketici Haberlerine ve Bilgi Bankasına Ulaşabileceksiniz

Sitemiz aynı zamanda bir Bilgi Bankasıdır. Tüketici ile ilgili haber ve gelişmeleri takip edebileceksiniz. Hak arama mücadelesinde ihtiyacınız olacak yargı kararları, dilekçe örnekleri, bilgi notları ve konu analizlerine ulaşabileceksiniz.

Bilgi bankası her geçen gün zenginleşirken güncel yargı kararlarını da göreceksiniz.

6. Firmaların Analizini Yapabileceksiniz

Firmaların, başvuru karnesini, başvurulara karşı duyarlılıkları, müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetleri, mal ve hizmetlerinin kalitesi konusunda fikir sahibi olabileceksiniz.

Firmaların başvuru karnesi ve istatistiklerine ulaşabileceksiniz. TBM Şikayet Portal’ı, tüketici için firmaları analiz edebileceği bir sayaç olacaktır. Bu şekilde tüketicilerimiz için almak istediği mal ve hizmetlerde satın alma kararını ve tercihlerini belirleyen kaynak olacaktır.

7. Piyasanın Etik Değerlerine Katkı

Başvurularınız bizler için değerli ve referans kaynağıdır. Başvurularınızı alan, istatistikini tutan, analiz eden TBM Şikâyet Portal’ı piyasalarda tüketici odaklı hizmet ve tüketici memnuniyetinin gelişmesinin yanında piyasanın etik değerlerinin de oluşmasına katkı sağlayacaktır.Şikayetlerinize çözümler üretiyoruz.
Hemen Ücretsiz Üye Olun
Whatsapp'tan Profesyonel Destek Al